» Страница 112

 


Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | алфавиту

Кекси з родзинками

Автор: Vadim2000 от 3-01-2016, 11:56, посмотрело: 345

Кекси з родзинками

Сьогодні я разом з вами почну цілу серію рецептів по кексах. В неї увійдуть достатньо матеріалу з приготування, точніше про випіканні найрізноманітніших видів таких борошняних виробів як кекси. Взагалі, за O?egovu кекс – солодке, борошняний виріб який випікається з дріжджового або ж бісквітного тіста. Отже, в цей раз ми з вами будемо готувати кекс з родзинками. Ось що нам для цього знадобиться.

Категория: Рецепты / Выпечка / Кексы

 

Кекс «Економний»

Автор: Vadim2000 от 3-01-2016, 11:33, посмотрело: 373

Кекс «Економний»

Для багатьох господинь часто постає питання не тільки про вишуканості і смакові якості приготовлених страв, але і про вартість того чи іншого рецепта. Адже зарплати у нас, як годиться, не гумові, і делікатеси їсти щодня у переважної більшості людей немає можливості. Так і доводиться трохи фантазувати і знаходити способи харчуватися смачно і не дорого. А з цього приводу і є чудовий рецептик: кекс «Економний». Сніданок, що вечеря з таким ласощами пройде на «ура!».

Категория: Рецепты / Выпечка / Кексы

 

Кекс "простіше простого"

Автор: Vadim2000 от 3-01-2016, 11:01, посмотрело: 415

Кекс "простіше простого"

"А? Що? Ви ЗАРАЗ в гості прийдете?!.." -особа витягується, а очі відразу кидаються по кухні в пошуках чогось їстівного,що можна поставити на стіл. Паніка! Знайоме? Що будемо робити? Морочитися і розвивати бурхливу діяльність ні сил, ні часу. Тому ми готуємо кекс-хвилинку, він же "простіше простого"! Абсолютно не складний рецепт, всі інгредієнти або постійно на кухні в будь-якої господарки, або легко готуються самостійно. І головне-він завжди виходить! У вас ще й час залишиться, щоб привести себе в порядок!

Категория: Рецепты / Выпечка / Кексы

 

Апельсинові мафіни

Автор: Vadim2000 от 3-01-2016, 10:48, посмотрело: 3 929

Апельсинові мафіни

Хочете приготувати смачний сніданок або десерт, тоді обов'язково приготуйте апельсинові мафіни. Завдяки апельсину вони виходять дуже ароматними і м'якими. До того ж вони дуже смачні і ситні.

Категория: Рецепты / Выпечка / Кексы

 

Шоколадні кекси

Автор: Vadim2000 от 3-01-2016, 10:38, посмотрело: 353

Шоколадні кекси

Варіант приготування такої випічки досить простий, хоча на їх приготування знадобиться витратити трохи більше часу і інгредієнтів, ніж на звичайні кекси, але результат буде того коштувати. До речі кажучи, існують досить різноманітні рецептури приготоления: з шоколадною крихтою, з рідким шоколадом, я ж пропоную приготувати повністю шоколадні кекси. Отже, приступимо.

Категория: Рецепты / Выпечка / Кексы

 

Оладки на сметані

Автор: Vlad от 3-01-2016, 09:59, посмотрело: 370

Оладки на сметані

Оладки на сметані - це зручний і смачний спосіб утилізації застояної в холодильнику сметани. Звичайно, якщо вона вже покрилася цвіллю, то їй пряма дорога в інше місце, але не в тісто. Здобні як булочки, оладки можна приготувати на сніданок або до вечірнього чаю, якщо не боїтеся зайвих калорій.

Категория: Рецепты / Выпечка / Оладушки

 
 
Привет,Юный повар!,я Том. Радый тебя видеть на сайте Рецепты.У нас много рецептов для тебя. Знаю,что ты найдеш именно свой рецепт.
Буду радый видеть тебя снова.Твой Том.