» » » Страница 4

 


Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | алфавиту

Булочки с фаршем в духовке

Автор: RusGT от 20-06-2016, 00:10, посмотрело: 460

Булочки с фаршем в духовке

Приготовьте продукты согласно списку. Фарш подойдет любой. Бублики выбирайте не сладкие, а типа "школьные", размер бублика роли не играет.

Категория: Рецепты / Закуски / Хлібні закуски

 

Сало в пакете.

Автор: RusGT от 19-06-2016, 16:12, посмотрело: 591

Сало в пакете.

Сало в пакете.Ну очень ВКУСНО!

Категория: Сало / М'ясо

 

Паштет из печени

Автор: RusGT от 16-06-2016, 00:15, посмотрело: 288

Паштет из печени

Самый лучший вариант подачи этого паштета - на тёплых тостах из белого хлеба. Обязательно попробуйте, это очень вкусно! Смело угощайте этим паштетом и родных, и гостей. Все останутся довольны!

Категория: Рецепты / Закуски

 

Роли з млинців з фруктами

Автор: Iana_92 от 22-01-2016, 16:21, посмотрело: 578

Роли з млинців з фруктами

Сьогодні ми з Вами приготуємо казковий десерт з найпростіших продуктів всього за 1 годину. Роли з млинців з фруктами - не лише дуже смачні ласощі. Це ідеальний, насичений вітамінами сніданок, вечеря або підвечірок, який принесе вам неймовірну насолоду і ситість!

Категория: Рецепты / Закуски / Фруктові закуски

 

Фаршировані яблука з сиром

Автор: Iana_92 от 22-01-2016, 16:16, посмотрело: 852

Фаршировані яблука з сиром

Коли сидиш на дієті дуже хочеться чого-небудь солодкого, смачного і шкідливого, але не можна! Ні в якому разі не можна! Давайте я краще вам розповім рецепт приготування корисного і ніжного десерту. Фаршировані яблука з сиром - це те, що можна їсти, сидячи на дієті, не дивлячись на те, що фрукти виходять дуже навіть солодкими. Скоріш читайте рецепт, щоб вже завтра вранці ви могли порадувати себе смачненькими і абсолютно нешкідливими для вашої фігури ласощами.

Категория: Рецепты / Закуски / Фруктові закуски

 

Ялиночка з фруктів

Автор: Iana_92 от 22-01-2016, 15:25, посмотрело: 496

Ялиночка з фруктів

Коли настає переддень новорічних свят, господині починають замислюватися над незвичайною прикрасою для святкового столу. Кожній хочеться приємно здивувати і порадувати гостей, почути похвалу за свої старання. Мабуть, одним з кращих прикрас для новорічного столу є ялиночка з фруктів. Приготувати її дуже легко, а фрукти, подані таким чином, виглядають дуже ефектно. Єдиний мінус в тому, що доведеться стежити, щоб вашу ялиночку не обскубали завчасно.

Категория: Рецепты / Закуски / Фруктові закуски

 
 
Привет,Юный повар!,я Том. Радый тебя видеть на сайте Рецепты.У нас много рецептов для тебя. Знаю,что ты найдеш именно свой рецепт.
Буду радый видеть тебя снова.Твой Том.