Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | алфавиту

Курячий суп з локшиною

Автор: mrgrtsereda от 8-01-2016, 18:24, посмотрело: 650

Курячий суп з локшиною

Жоден суп на світі так не втішає і не заспокоює, як курячий суп з локшиною. Його легкий присмак бульйону, невеликі шматочки овочів і ароматні спеції приводять в захоплення. Є безліч чудових варіантів приготування цієї насиченої і дуже смачної гарячої страви, сьогодні ми із задоволенням поділимося з вами одним з таких.

Категория: Рецепты / Перші страви / Курячі супи

 

Чихиртма з курки

Автор: mrgrtsereda от 7-01-2016, 22:56, посмотрело: 573

Чихиртма з курки

Чихиртма з курки – справжній грузинський суп, який здивує вас не тільки своєю простотою в приготуванні, але і неймовірним і дуже апетитним ароматом і смаком. За основу береться куряче м'ясо, що ми зараз і зробимо, але можливий, звичайно, варіант і бульйону з баранини. Суп з птиці виходить більш ніжним і м'яким.

Категория: Рецепты / Перші страви / Курячі супи

 

Арганак

Автор: mrgrtsereda от 7-01-2016, 22:34, посмотрело: 569

Арганак

Хоча й існує величезна кількість різних страв і кухонь. Важко не погодиться з тим, що добре запам'ятовується та їжа, яка справляє на нас найбільше враження. Арганак, це саме той рецепт супу, який справить незабутнє враження на всіх, кому пощастить його спробувати. І в той же час, добре підкреслить численні переваги вірменської кухні, яка ввібрала в себе найкраще з безлічі інших

Категория: Рецепты / Перші страви / Курячі супи

 

Мінестроне

Автор: mrgrtsereda от 7-01-2016, 22:12, посмотрело: 656

Мінестроне

Якщо вас запитають, яка найпопулярніша страва в Італії, то більшість відповість: паста або піца. Але це не так! Найулюбленіша страва італійців, особливо влітку мінестроне – суп з овочів. Особливістю цієї страви є те, що ця страва сезонна, і які овочі є в холодильнику, такі зазвичай і додають. При цьому кількість овочів в супі має бути близько 10, інакше це не мінестроне. Тому правильного або точного рецепту немає, так як, скільки в Італії кухарів стільки і рецептів супу. Ну а ми з вами познайомимося з класичним рецептом мінестроне.

Категория: Рецепты / Перші страви / Курячі супи

 

Легкий курячий суп

Автор: mrgrtsereda от 7-01-2016, 21:58, посмотрело: 548

Легкий курячий суп

Періодично кожного з нас тягне на напівпрозорі легкі супи чи бульйони. Легкий курячий суп є одним з них. Крім того, він надзвичайно швидко і просто готується, а також не потребує особливих знань в кулінарії. Легкий бульйон, трохи овочів та курячого філе, і трохи яєчної локшини — прекрасне поєднання для того, щоб обігрітися осіннім або зимовим вечером. Ну що? Зігріємося?

Категория: Рецепты / Перші страви / Курячі супи

 
 
Привет,Юный повар!,я Том. Радый тебя видеть на сайте Рецепты.У нас много рецептов для тебя. Знаю,что ты найдеш именно свой рецепт.
Буду радый видеть тебя снова.Твой Том.